SVĚŘENSKÝ FOND

– Cesta k ochraně osobního i rodinného bohatství –

 • Kategorie • Autor blogu

  Pavel Kolář

  „www.sverenska-sprava.cz”

  Společnost: Svěřenská správa s.r.o.

  Pracovní pozice: Chief Sales and Marketing Officer

  Specializace:

  Region: Praha

  Poskytujeme diskrétní služby svěřenských správců dle českého právního řádu, zejména poradenství při zakládání svěřenských fonů a jejich následnou správu. Naší zákazníci mají možnost volby mezi plnou správou svěřenství nebo podporou při zakládání a správě svěřenského fondu vlastními silami. Při zakládání svěřenského fondu a výkonu své funkce využíváme zázemí i zkušenosti právní kanceláře z Velké Británie, kde historie svěřenství sahá do 15. století. www.sverenska-sprava.cz

  Byli jsme generálním partnerem konference Trust & Wealth Management 2018.

  Společnost Svěřenská správa s.r.o. se stala organizátorem a generálním partnerem druhého ročníku konference Trust & Wealth Management. Konference proběhla dne 28. listopadu 2018 v Grandior Hotel Prague a zúčastnilo se jí celkem 120 posluchačů. O své zkušenosti a názory se s účastníky konference podělilo osm předních evropských odborníků z oblasti svěřenských fondů a Wealth Managementu.

  Nosným tématem konference byla dosavadní praxe a zkušenosti se svěřenskými fondy a know-how z oblasti trustů, správy majetku a plánování bohatství.

  Přečtěte si více k tématu.

   

  Komentovat příspěvek

  Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní.